Antalya’da “Eğitimde ve Kamuda Dönüşüm” Tartışıldı!

198

Eğitim Sen Antalya Şube tarafından, 17 Mart Pazar günü, Antalya Uygulama otelinde “Eğitimde ve Kamuda Dönüşüm” konulu bir panel gerçekleştirildi. İşyeri temsilcileri eğitimi çerçevesinde yapılan panelin moderatörlüğünü Eğitim Sen Antalya Şube Başkanı Nurettin SÖNMEZ yaptı. 

Panele konuşmacı olarak Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nejla KURUL, Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mustafa DURMUŞ ve Eğitim Sen Eğitim Uzmanı Dr. Erkan AYDOĞANOĞLU konuşmacı olarak katıldı. Eğitimde ve kamuda yaşanan dönüşüm, kamusallık, kamu personel rejiminde yaşanacak değişiklikler, esnek ve güvencesiz çalışma uygulamaları ile performans değerlendirme ve kariyer basamakları gibi konuların ele alındığı panele 100`ün üzerinde işyeri temsilcisi katıldı.

Öğleden sonraki bölümde 5. Demokratik Eğitim Kurultayı (DEK) çerçevesinde bir çalıştay gerçekleştirildi. Çalıştayda 5. Demokratik Eğitim Kurultayı`na yönelik olarak oluşturulan komisyonlar toplanarak, DEK hazırlık çalışmaları ile ilgili olarak görüş alışverişinde bulundular.

Eğitim-Sen\'e Üye Ol! - Ön Üyelik Formu