Templates by BIGtheme NET

Şubeler

  1. Adana Şubesi

    Adres: ATATÜRK CAD. ÇINARLI MAHALLESİ12. SOK. NO:2 PEDÜK APT. KAT:3 DAİRE:6 SEYHAN - ADANA

    Telefon: +90 322 4583175

    Fax: +90 322 4597940

    Email: adana@egitimsen.org.tr

  2. Adıyaman Şubesi

    Adres: HOCA ÖMER MAH. 203.SOK. BİLGİÇ İŞ MERKEZİ NO:21/1 - ADIYAMAN

    Telefon: +90 416 2168036

    Fax: +90 416 2136173

    Email: adiyaman@egitimsen.org.tr

  3. Afyonkarahisar Şubesi

    Adres: DUMLUPINAR MAH. 2. DUMLUPINAR CAD. TOKMAN APT. NO:21 KAT:3 - AFYONKARAHİSAR

    Telefon: +90 272 2137063

    Fax: +90 272 2137063

    Email: afyon@egitimsen.org.tr

  4. Ağrı Şubesi

    Adres: PTT CAD. BEKİROĞULLARI İŞ MERKEZİ KAT:3 NO:6 - AĞRI

    Telefon: +90 472 2159149

    Fax: +90 472 2159149

    Email: agri@egitimsen.org.tr

  5. Aksaray Şubesi

    Adres: TAŞ PAZAR MAH. 806 NO`LU SOKAK ZAFER OKULU YANI ÖZMEL APT. KAT: 3 D: 4 – AKSARAY

    Telefon: +90 382 2139041

    Fax: +90 382 2139041

    Email: aksaray@egitimsen.org.tr

  6. Amasya Şubesi

    Adres: MUSTAFA KEMAL PAŞA CAD.ŞEKERBANK ÜSTÜ KAT:2 - AMASYA

    Telefon: +90 358 2125821

    Fax: +90 358 2125820

    Email: amasya@egitimsen.org.tr

  7. Ankara 1'nolu Şube

    Adres: MİTHATPAŞA CAD. 45/12 KIZILAY - ANKARA

    Telefon: +90 312 4334543

    Fax: +90 312 4334543

    Email: ankara1@egitimsen.org.tr

  8. Ankara 2'nolu Şube

    Adres: MİTHATPAŞA CAD. NO: 45/3 KIZILAY - ANKARA

    Telefon: +90 312 4199433

    Fax: +90 312 4199434

    Email: ankara2@egitimsen.org.tr

  9. Ankara 3'nolu Şube

    Adres: SEZGİN CAD. NO:109 KEÇİÖREN - ANKARA

    Telefon: +90 312 3250604

    Fax: +90 312 3525692

    Email: ankara3@egitimsen.org.tr

  10. Ankara 4'nolu Şube

    Adres: ATATÜRK MAH. ÇARŞIİÇİ SOK. NO:21 SİNCAN - ANKARA

    Telefon: +90 312 2715866

    Fax: +90 312 2715688

    Email: ankara4@egitimsen.org.tr

  11. Ankara 5'nolu Şube

    Adres: Mithatpaşa Cad. 27/3 KIZILAY - ANKARA

    Telefon: +90 312 4305690

    Fax: +90 312 4305691

    Email: ankara5@egitimsen.org.tr

  12. Antalya Şubesi

    Adres: ELMALI MAH. HÜKÜMET CAD. 1. SOK. SOLMAZ İŞ HANI NO: 57 KAT:4/18 - ANTALYA

    Telefon: +90 242 2474700

    Fax: +90 242 2475457

    Email: antalya@egitimsen.org.tr

  13. Ardahan Şubesi

    Adres: ORDU CADDESİ – ARDAHAN

    Telefon: +90 478 2113379

    Fax: +90 478 2112750

    Email: ardahan@egitimsen.org.tr

  14. Artvin Şubesi

    Adres: DERE MAH. ÖMER ÖZGÜN SK. NO:1 - ARTVİN

    Telefon: +90 466 2124612

    Fax: +90 466 2124612

    Email: artvin@egitimsen.org.tr

  15. Aydın Şubesi

    Adres: HASANEFENDİ MAH. 1913 SOK. NO: 31 - AYDIN

    Telefon: +90 256 2148211

    Fax: +90 256 2148211

    Email: aydin@egitimsen.org.tr

  16. Balıkesir Şubesi

    Adres: ESKİ KUYUMCULAR MAH. ÇAVUŞ SK. NO:21/2 - BALIKESİR

    Telefon: +90 266 2449868

    Fax: +90 266 2449868

    Email: balikesir@egitimsen.org.tr

  17. Bartın Şubesi

    Adres: KIRPİDE MAH. İPÇİLER SOK. ÖZBOLNUR İŞHANI NO: 1 KAT: 3 – BARTIN

    Telefon: +90 378 2277705

    Fax: +90 378 2277705

    Email: bartin@egitimsen.org.tr

  18. Bayburt Şubesi

    Adres: CUMHURİYET CADDESİ ARPALI İŞHANI KAT:5 – BAYBURT

    Telefon: +90 458 2114489

    Fax: +90 458 2114638

    Email: bayburt@egitimsen.org.tr

  19. Batman Şubesi

    Adres: BAHÇELİEVLER MAH. 1602 SK. BULVAR İŞ MRK. KAT:1 NO: 2 – BATMAN

    Telefon: +90 488 2146352

    Fax: +90 488 2148211

    Email: batman@egitimsen.org.tr

  20. Bilecik Şubesi

    Adres: İSTİKLAL MAH.BELEDİYE SOK. GÜNER ORBAY PASAJI ZEMİN KAT - BİLECİK

    Telefon: +90 228 2126150

    Fax: +90 228 2126150

    Email: bilecik@egitimsen.org.tr

  21. Bingöl Şubesi

    Adres: YENİŞEHİR MAH. KUTLUAY SK. YOLCU KARDEŞLER İŞHANI KAT:1 NO:3 - BİNGÖL

    Telefon: +90 426 2141369

    Fax: +90 426 2141369

    Email: bingol@egitimsen.org.tr

  22. Bitlis Şubesi

    Adres: MANOLYA PASTANESİ ÜSTÜ - BİTLİS

    Telefon: +90 434 2265226

    Fax: +90 434 2265226

    Email: bitlis@egitimsen.org.tr

  23. Bolu Şubesi

    Adres: TABAKLAR MAHALLESİ İZZET BAYSAL CADDESİ ERZİNCANLI APT. NO: 73/B MERKEZ - BOLU

    Telefon: +90 374 2173838

    Fax: +90 374 2173838

    Email: bolu@egitimsen.org.tr

  24. Burdur Şubesi

    Adres: BURÇ MAH. ŞEHİT ÖZPOLAT CAD. NO:8 - BURDUR

    Telefon: +90 248 2342112

    Fax: +90 248 2342112

    Email: burdur@egitimsen.org.tr

  25. Bursa Şubesi

    Adres: İNÖNÜ CAD. İNEGÖL ÇARŞISI NO: 14 KAT: 4 OSMANGAZİ - BURSA

    Telefon: +90 224 2235649

    Fax: +90 224 2235602

    Email: bursa@egitimsen.org.tr

  26. Çanakkale Şubesi

    Adres: BELEDİYE İŞ MERKEZİ NO:78 - ÇANAKKALE

    Telefon: +90 286 2129345

    Fax: +90 286 2124068

    Email: canakkale@egitimsen.org.tr

  27. Çankırı Şubesi

    Adres: CUMHURİYET MAH. NECİP FAZIL KISAKÜREK SOK. NO:15/4113 - ÇANKIRI

    Telefon: +90 376 2139412

    Fax: +90 376 2139412

    Email: cankiri@egitimsen.org.tr

  28. Çorum Şubesi

    Adres: YENİYOL MAH.8. GAZİ SOK. POYRAZ APT. 1/33 - ÇORUM

    Telefon: +90 364 2244423

    Fax: +90 364 2245605

    Email: corum@egitimsen.org.tr

  29. Denizli Şubesi

    Adres: ÇAYBAŞI MAH. ÇAYBAŞI CAD. NO: 28 ÜNAL APT. KAT:4 - DENİZLİ

    Telefon: +90 258 2622218

    Fax: +90 258 2620832

    Email: denizli@egitimsen.org.tr

  30. Diyarbakır 1'nolu Şube

    Adres: EKİNCİLER CAD.KALENDER CENTER KAT:6 NO:9 - DİYARBAKIR

    Telefon: +90 412 2232754

    Fax: +90 412 2292486

    Email: diyarbakir1@egitimsen.org.tr

  31. Diyarbakır 2'nolu Şube

    Adres: DİCLEKENT DUBLEKSEVLERİ 249. SOK. NO:20: KAYAPINAR/DİYARBAKIR

    Telefon: +90 4122576787

    Fax: +90 412 2292486

    Email: diyarbakir2@egitimsen.org.tr

  32. Diyarbakır 3'nolu Şube

    Adres: AZİZİYE MAH. KANARYA 1 SOK. NO:9 ERGANİ/DİYARBAKIR

    Telefon: +90 412 611 2021

    Fax: +90 412 2292486

    Email: diyarbakir3@egitimsen.org.tr

  33. Düzce Şubesi

    Adres: KÜLTÜR MAH. KÜLTÜR SOK. NO:17 – DÜZCE

    Telefon: +90 380 5236050

    Fax: +90 380 5122504

    Email: duzce@egitimsen.org.tr

  34. Edirne Şubesi

    Adres: MEDRESE ALİ BEY MAH. TALAT PAŞA CAD. EFE APT. B BLOK NO:69 DAİRE: 1 - EDİRNE

    Telefon: +90 284 2138141

    Fax: +90 284 2147836

    Email: edirne@egitimsen.org.tr

  35. Elazığ Şubesi

    Adres: RIZAİYE MAH. BALAKGAZİ CAD. MISIRLIOĞLU İŞHANI NO:7/3 - ELAZIĞ

    Telefon: +90 424 2379348

    Fax: +90 424 2379348

    Email: elazig@egitimsen.org.tr

  36. Erzincan Şubesi

    Adres: NERİM TOMBUL CAD. ROMA İŞ MERKEZİ KAT:2 NO: 36 - ERZİNCAN

    Telefon: +90 446 2230932

    Fax: +90 446 2230932

    Email: erzincan@egitimsen.org.tr

  37. Erzurum Şubesi

    Adres: YUKARI MUMCU CAD. ELPAĞ İŞHANI NO:9 KAT:1 DAİRE:2 - ERZURUM

    Telefon: +90 442 2338333

    Fax: +90 442 2338333

    Email: erzurum@egitimsen.org.tr

  38. Eskişehir Şubesi

    Adres: İSTİKLAL MAH. SÖKMEN SOKAK NO:1/ A ODUNPAZARI - ESKİŞEHİR

    Telefon: +90 222 2304097

    Fax: +90 222 2349540

    Email: eskisehir@egitimsen.org.tr

  39. Gaziantep Şubesi

    Adres: BEY MAH. ATATÜRK BULVARI FERAH APT. NO: 35 KAT: 3 DAİRE: 5 - ŞAHİNBEY - GAZİANTEP

    Telefon: +90 342 2201908

    Fax: +90 342 2317957

    Email: gaziantep@egitimsen.org.tr

  40. Gebze Şubesi

    Adres:

    Telefon: +90 262 6416910

    Fax: +90 262 6463570

    Email: gebze@egitimsen.org.tr

  41. Giresun Şubesi

    Adres: KAPU MAHALLESİ GAZİ CADDESİ NO: 93/5 - GİRESUN

    Telefon: +90 454 2123203

    Fax: +90 454 2123203

    Email: giresun@egitimsen.org.tr

  42. Gümüşhane Şubesi

    Adres: HÜRRİYET CAD. CAMİALTI SOK. NO:13 - GÜMÜŞHANE

    Telefon: +90 456 2132699

    Fax: +90 456 2132699

    Email: gumushane@egitimsen.org.tr

  43. Hakkari Şubesi

    Adres: GAZİ MAH. ÖZDEMİRLER SOK. KARAMAN APT. NO: 10/1 - HAKKARİ

    Telefon: +90 438 2117646

    Fax: +90 438 2117646

    Email: hakkari@egitimsen.org.tr

  44. Hatay Şubesi

    Adres: SARAY CAD. SAKARYA İŞ HANI 13/C KAT:2 DAİRE:6 ANTAKYA - HATAY

    Telefon: +90 326 2162066

    Fax: +90 326 2165202

    Email: hatay@egitimsen.org.tr

  45. Iğdır Şubesi

    Adres: SÖĞÜTLÜ MAH. PARLAR CAD. ŞEVKET ÖZTÜRK CENTER NO:15 KAT:2 DAİRE:3 – IĞDIR

    Telefon: +90 476 2278622

    Fax: +90 476 2278622

    Email: igdir@egitimsen.org.tr

  46. Isparta Şubesi

    Adres: KUTLU BEY MAH. HALISARAYI B BLOK KAT:2 KORİDOR BOŞLUĞU - ISPARTA

    Telefon: +90 246 2324521

    Fax: +90 246 2324521

    Email: isparta@egitimsen.org.tr

  47. İskenderun Şubesi

    Adres: SAVAŞ MAH. ŞEHİT OĞUZ YENER CAD. NO: 12 KAT: 3 – İSKENDERUN

    Telefon: +90 326 6140737

    Fax: +90 326 6140737

    Email: iskenderun@egitimsen.org.tr

  48. Mersin Şubesi

    Adres: Kiremithane Mah. 4406 Sok. Mustafa Arif Yavuz İşhanı Kat : 5 No : 13  Akdeniz-Mersin

    Telefon: +90 324 2380061

    Fax: +90 324 2380061

    Email: mersin@egitimsen.org.tr

  49. İstanbul 1'nolu Şube

    Adres: İZZETTİN ÇALIŞLAR CAD. ARZUM APT. NO:55/5 BAHÇELİEVLER - İSTANBUL

    Telefon: +90 212 6421515

    Fax: +90 212 6421575

    Email: istanbul1@egitimsen.org.tr

  50. İstanbul 2'nolu Şube

    Adres: GENERAL ŞAHAP GÜRLER CD. NO:8/B DAİRE: 4 KADIKÖY - İSTANBUL

    Telefon: +90 216 3473735

    Fax: +90 216 3473735

    Email: istanbul2@egitimsen.org.tr

  51. İstanbul 3'nolu Şube

    Adres: BÜYÜKDERE CAD. SEMA APT. NO:30 KAT:8 MECİDİYEKÖY - İSTANBUL

    Telefon: +90 212 3477147

    Fax: +90 212 2665696

    Email: istanbul3@egitimsen.org.tr

  52. İstanbul 4'nolu Şube

    Adres: ERKEZ MAH. HAMAM SOK. NO:1/4 GAZİOSMANPAŞA - İSTANBUL

    Telefon: +90 212 6148602

    Fax: +90 212 5631566

    Email: istanbul4@egitimsen.org.tr

  53. İstanbul 5'nolu Şube

    Adres: ÜSKÜDAR CAD. GURUR APT. NO:12/3 KARTAL - İSTANBUL

    Telefon: +90 216 3061711

    Fax: +90 216 3875492

    Email: istanbul5@egitimsen.org.tr

  54. İstanbul 6'nolu Şube

    Adres: SIRASELVİLER CAD. SİM APT. NO:18/1 DAİRE:2 TAKSİM - İSTANBUL

    Telefon: +90 212 2458682

    Fax: +90 212 2498047

    Email: istanbul6@egitimsen.org.tr

  55. İstanbul 7'nolu Şube

    Adres: MERKEZ MAH. ÇİĞDEM CAD. NO:8 OZAN ŞEKER İŞ MERKEZİ AVCILAR - İSTANBUL

    Telefon: +90 212 5093355

    Fax: +90 212 5093351

    Email: istanbul7@egitimsen.org.tr

  56. İstanbul 8'nolu Şube

    Adres: MOLLAGÜRANİ MAH. TURGUT ÖZAL CAD. BÜYÜK SARAY APT. NO: 20/5 YUSUFPAŞA AKSARAY - İSTANBUL

    Telefon: +90 212 5310442

    Fax: +90 212 5310141

    Email: istanbul8@egitimsen.org.tr

  57. İzmir 1'nolu Şube

    Adres: 861 SOKAK NO: 72 JÜT İŞHANI KAT: 3 DAİRE: 304 KONAK - İZMİR

    Telefon: +90 232 4894763

    Fax: +90 232 4250465

    Email: izmir1@egitimsen.org.tr

  58. İzmir 2'nolu Şube

    Adres: 1717 SOK. NO:131 KAT:4 DAİRE:4 KARŞIYAKA - İZMİR

    Telefon: +90 232 3642706

    Fax: +90 232 3232468

    Email: izmir2@egitimsen.org.tr

  59. İzmir 3'nolu Şube

    Adres: 857 SOK. GÜLCÜOĞLU İŞHANI NO:5 KAT:4 DAİRE:401 KONAK - İZMİR

    Telefon: +90 232 4252670

    Fax: +90 232 4469161

    Email: izmir3@egitimsen.org.tr

  60. İzmir 4'nolu Şube

    Adres: FEVZİ ÇAKMAK CAD. NO:24 HANCI ALİ İŞ MERKEZİ KAT:2 BORNOVA - İZMİR

    Telefon: +90 232 3745149

    Fax: +90 232 3392978

    Email: izmir4@egitimsen.org.tr

  61. İzmir 5'nolu Şube

    Adres: 338. SOK. NO:15 KAT:2 ŞİRİNYER BUCA - İZMİR

    Telefon: +90 232 4528830

    Fax: +90 232 4528830

    Email: izmir5@egitimsen.org.tr

  62. İzmir 6'nolu Şube

    Adres: ÇAMTEPE MAH. ULUDAĞ SOK. NO:2 DAİRE:5 NARLIDERE - İZMİR

    Telefon: +90 232 2392322

    Fax: +90 232 2392322

    Email: izmir6@egitimsen.org.tr

  63. Karabük Şubesi

    Adres: BAYIR MAH. GÖKALP CAD. ACARLAR APT. NO:1/2 – KARABÜK

    Telefon: +90 370 4122858

    Fax: +90 370 4122858

    Email: karabuk@egitimsen.org.tr

  64. Karaman Şubesi

    Adres: KİLİSCİ MAH. ŞIKBEKİR SOK. NO:4 KAT:3 EVCAN İŞ MRK. – KARAMAN

    Telefon: +90 338 2136474

    Fax: +90 338 2136474

    Email: karaman@egitimsen.org.tr

  65. Kars Şubesi

    Adres: FAİK BEY CAD. ZAFER KUYUMCUSU ÜSTÜ KAT:6 - KARS

    Telefon: +90 474 2122596

    Fax: +90 474 2122896

    Email: kars@egitimsen.org.tr

  66. Kastamonu Şubesi

    Adres: CEBRAİL MAH. ŞEHİT TEĞMEN CEMAL TEPELİ SOK. GÖNÜL İŞ MERKEZİ KAT:1 NO:2 - KASTAMONU

    Telefon: +90 366 2122508

    Fax: +90 366 2122508

    Email: kastamonu@egitimsen.org.tr

  67. Kayseri Şubesi

    Adres: SERÇEÖNÜ MAH. SİVAS CAD. STAT İŞHANI KAT:7 - KAYSERİ

    Telefon: +90 352 2223609

    Fax: +90 352 2317114

    Email: kayseri@egitimsen.org.tr

  68. Kilis Şubesi

    Adres: CUMHURİYET CAD. NO:156 7900 – KİLİS

    Telefon: +90 348 8144745

    Fax: +90 348 8144745

    Email: kilis@egitimsen.org.tr

  69. Kırıkkale Şubesi

    Adres: YENİDOĞAN MAH. BARBAROS HAYRETTİN CAD. 29. SOK. KUTAY APT. NO:1/23-24 – KIRIKKALE

    Telefon: +90 318 2242432

    Fax: +90 318 2247031

    Email: kirikkale@egitimsen.org.tr

  70. Kırklareli Şubesi

    Adres: KARAOMUR CAD. COŞTUR İŞ HANI NO:55 - KIRKLARELİ

    Telefon: +90 288 2143120

    Fax: +90 288 2143120

    Email: kirklareli@egitimsen.org.tr

  71. Kırklareli Şubesi

    Adres: AHİEVRAN MAH. BEKİR KORKMAZ CAD. 2. KUR APT. 7/3 - KIRŞEHİR

    Telefon: +90 386 2123216

    Fax: +90 386 2123216

    Email: kirsehir@egitimsen.org.tr

  72. Kocaeli Şubesi

    Adres: ÖMER AĞA MAH. HÜRRİYET CAD. IŞILAY APT. KAT:1 DAİRE:2 NO:131 İZMİT - KOCAELİ

    Telefon: +90 262 3246608

    Fax: +90 262 3259800

    Email: kocaeli@egitimsen.org.tr

  73. Konya Şubesi

    Adres: KÜRKÇÜ MAH. CUMHURİYET ALANI BAŞARILI CAD. ŞELALE İŞ HANI NO:1 KAT:3 DAİRE:301 MERAM - KONYA

    Telefon: +90 332 3536440

    Fax: +90 332 3533088

    Email: konya@egitimsen.org.tr

  74. Kütahya Şubesi

    Adres: ALİPAŞA MAH.BİNDALLİ SOK. ÜNAL APT.  NO:1 KAT:4 MERKEZ- KÜTAHYA

    Telefon: +90 274 2239707

    Fax: +90 274 2239707

    Email: kutahya@egitimsen.org.tr

  75. Malatya Şubesi

    Adres: HAMİDİYE MAH. EMEKSİZ CAD. ZUHAL APT. NO: 8/4 KAT: 3 BATTALGAZİ - MALATYA

    Telefon: +90 422 3247338

    Fax: +90 422 3253047

    Email: malatya@egitimsen.org.tr

  76. Manisa Şubesi

    Adres: ANAFARTALAR MAH. KONUK CAD. YILDIZ APT. NO:30/2 - MANİSA

    Telefon: +90 236 2329850

    Fax: +90 236 2377690

    Email: manisa@egitimsen.org.tr

  77. Kahramanmaraş Şubesi

    Adres: İSMET PAŞA MAH. TRABZON CAD. NAR İŞHANI NO:34 KAT:5 NO:18 - KAHRAMANMARAŞ

    Telefon: +90 344 2250723

    Fax: +90 344 2250723

    Email: maras@egitimsen.org.tr

  78. Mardin Şubesi

    Adres: KARAYOLLARI ARKASI OKAN 2 APT. ASMA KAT 1/1 YENİŞEHİR - MARDİN

    Telefon: +90 482 2129441

    Fax: +90 482 2130167

    Email: mardin@egitimsen.org.tr

  79. Muğla Şubesi

    Adres: ŞEYH MAH. HACIMEMİŞAĞA SOK. TÜZÜN APT. KAT:1 DAİ. NO: 2 - MUĞLA

    Telefon: +90 252 2123217

    Fax: +90 252 2128772

    Email: mugla@egitimsen.org.tr

  80. Muş Şubesi

    Adres: P.K.1 ÖZEL İDARE İŞHANI 19/26 - MUŞ

    Telefon: +90 436 2128423

    Fax: +90 436 2128423

    Email: mus@egitimsen.org.tr

  81. Nevşehir Şubesi

    Adres: YENİ MAH. LALE CAD. NO:28 KAT:3 DAİRE:3 - NEVŞEHİR

    Telefon: +90 384 2134207

    Fax: +90 384 2134207

    Email: nevsehir@egitimsen.org.tr

  82. Niğde Şubesi

    Adres: AŞAĞI KAYABAŞI MAH. BOR CAD. ÇİMENTO EVLERİ A BLOK NO: 57 - NİĞDE

    Telefon: +90 388 2324742

    Fax: +90 388 2324742

    Email: nigde@egitimsen.org.tr

  83. Ordu Şubesi

    Adres: DÜZ MAH. OSMANPAŞA CAD. YILMAZLAR İŞ HANI 4/3 - ORDU

    Telefon: +90 452 2123094

    Fax: +90 452 2123094

    Email: ordu@egitimsen.org.tr

  84. Osmaniye Şubesi

    Adres: ALİBEYLİ MAH. BEKİR EVİRGEN SOK.NO:12 KAT:3 – OSMANİYE

    Telefon: +90 328 8145467

    Fax: +90 328 8145467

    Email: osmaniye@egitimsen.org.tr

  85. Rize Şubesi

    Adres: ÇARŞI MAHALLESİ, ANAFARTALAR CADDESİ, NO:11 KAT:1 DAİRE: 1 MERKEZ - RİZE

    Telefon: +90 464 2141294

    Fax: +90 464 2141294

    Email: rize@egitimsen.org.tr

  86. Sakarya Şubesi

    Adres: CUMHURİYET MAH. GÖKALP SOK. NO: 7/2 ADAPAZARI - SAKARYA

    Telefon: +90 264 2777226

    Fax: +90 264 2777226

    Email: sakarya@egitimsen.org.tr

  87. Samsun Şubesi

    Adres: HÜRRİYET MAH. SEFA SK. MURAT EFENDİ APT. NO: 1 KAT:2 - SAMSUN

    Telefon: +90 362 4310614

    Fax: +90 362 4310617

    Email: samsun@egitimsen.org.tr

  88. Siirt Şubesi

    Adres: BAHÇELİEVLER MAH. GAFFAR OKKAN CAD. BİLEK HALI SAHASI YANI KAT: 2 - SİİRT

    Telefon: +90 484 2244822

    Fax: +90 484 2244822

    Email: siirt@egitimsen.org.tr

  89. Sinop Şubesi

    Adres: MEYDAN KAPI MAH. ŞAHİNOĞLU SOK. ŞEKEROĞLU APT. NO:3 DAİRE:2 - SİNOP

    Telefon: +90 368 2601310

    Fax: +90 368 2601311

    Email: sinop@egitimsen.org.tr

  90. Sivas Şubesi

    Adres: AFYON SOK. DİNÇER APT. NO:3 - SİVAS

    Telefon: +90 346 2235658

    Fax: +90 346 2243711

    Email: sivas@egitimsen.org.tr

  91. Sırnak Şubesi

    Adres: CUMHURİYET CAD. ACAR İŞ MERKEZİ KAT:4 – ŞIRNAK

    Telefon: +90 486 2167080

    Fax: +90 486 2167080

    Email: sirnak@egitimsen.org.tr

  92. Tarsus Şubesi

    Adres: TARSUS – MERSİN

    Telefon: +90 324 6142691

    Fax: +90 324 6142691

    Email: tarsus@egitimsen.org.tr

  93. Tekirdağ Şubesi

    Adres: ATATÜRK BULVARI ASLIER APT.2 NO.46 - TEKİRDAĞ

    Telefon: +90 282 2600393

    Fax: +90 282 2600377

    Email: tekirdag@egitimsen.org.tr

  94. Tokat Şubesi

    Adres: G.O.P BULVARI 9. SOK. İMAMOĞLU APT. A BLOK NO: 2-C KAT:4 DAİRE: 8 - TOKAT

    Telefon: +90 356 2127686

    Fax: +90 356 2127686

    Email: tokat@egitimsen.org.tr

  95. Trabzon Şubesi

    Adres: GAZİ PAŞA MAH. RIZA AKSU İŞHANI KAT:6 NO:43 - TRABZON

    Telefon: +90 462 3215690

    Fax: +90 462 3215690

    Email: trabzon@egitimsen.org.tr

  96. Tunceli Şubesi

    Adres: MOĞOLTAY MAH. ESKİ BELEDİYE HİZMET BİNASI KAT:2 - TUNCELİ

    Telefon: +90 428 2123916

    Fax: +90 428 2123916

    Email: tunceli@egitimsen.org.tr

  97. Şanlıurfa Şubesi

    Adres: ATATÜRK BULVARI GÖKDELEN APT. NO: 24 KAT:2 NO:5 - ŞANLIURFA

    Telefon: +90 414 3146253

    Fax: +90 414 3146253

    Email: urfa63@egitimsen.org.tr

  98. Uşak Şubesi

    Adres: KURTULUŞ MAH. DEDE HASAN SOK. NO:5 KAT:2 - UŞAK

    Telefon: +90 276 2272174

    Fax: +90 276 2272174

    Email: usak@egitimsen.org.tr

  99. Van Şubesi

    Adres: BAHÇIVAN MAH. CUMHURİYET CAD. AYDIN PERİHAN İŞ MERKEZİ A BLOK KAT: 5 NO: 81 - VAN

    Telefon: +90 432 2146169

    Fax: +90 432 2146169

    Email: van@egitimsen.org.tr

  100. Yalova Şubesi

    Adres: FATİH CAD. ASMAZ PLAZA KAT:2 NO:6 – YALOVA

    Telefon: +90 226 8132469

    Fax: +90 226 8132469

    Email: yalova@egitimsen.org.tr

  101. Yozgat Şubesi

    Adres: TAŞKÖPRÜ MAH. ASLANBEŞER APT. NO:9 - YOZGAT

    Telefon: +90 354 2173075

    Fax: +90 354 2173075

    Email: yozgat@egitimsen.org.tr

  102. Zonguldak Şubesi

    Adres: MİTHATPAŞA MAH. İSTİKLAL CAD. GMİS EK BİNA. NO: 14 KAT: 5 MERKEZ - ZONGULDAK

    Telefon: +90 372 2523841

    Fax: +90 372 2523841

    Email: zonguldak@egitimsen.org.tr

COPYRIGHT © 2015 EĞİTİM-SEN (Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası)